KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Dokument 15978230
nr 1597 8230
Dokument
1500-tal, Italien, inramad, yttermått inklusive ram: 44x31 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 februari 2024
kl 18:19:24
100 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
6
700 kr